CARWASH ROYAL LIFE

V oblasti starostlivosti o motorky a autá je každú chvíľu niečo nové. Či už v postupoch, ako svoje „približovadlo“ udržiavať v dobrej kondícii, alebo vo sfére nových prípravkov. Preto sme sa rozhodli, že budeme pravidelne prinášať aktuality v našom blogovisku, ktoré sme nazvali ROYAL CARWASH LIFE. Príjemné čítanie!

Nová služba Limousine Royal

Nová služba Limousine Royal

Sú dni, ktoré si zaslúžia komfort a služby na úrovni. V prípade, že plánujete svoj svadobný deň, alebo potrebujete auto a dopravu, ktorá vás bude reprezentovať cestou na ples, prípadne na dôležité obchodné rokovanie, sme pripravení vám poslúžiť. Ponúkame na prenájom kvalitné limuzíny na rôzne príležitosti. Naša spoločnosť používa luxusné vozidlá značky BMW, ktoré Vám [...]
Jedz, modli sa a jazdi v čistom aute!

Jedz, modli sa a jazdi v čistom aute!

Milí priatelia. Čo napísať k tomuto videu? Nadpis asi hovorí za všetko. Jedz, modli sa a jazdi v čistom aute:) Škoda slov, pozrite si. Príjemné sledovanie. ROYAL CAR WASH !!! •CENA od 150€ !!!!!!!! •v programe XL -korekcia laku -kompletné tepovanie / čistenie kože -detailné čistenie interiéru -impregnácia plastov , gúm , kolies , rohoží [...]
Náhradné vozidlo pre klientov Royal CarWash

Náhradné vozidlo pre klientov Royal CarWash

Urobili sme medzi našimi klientmi prieskum. Vyplynulo z neho, že by im veľmi pomohlo, ak by počas ich termínu, ktorý u nás majú ostala zachovaná mobilita. Aby to nebol stratený čas a mohli sa plne venovať svojim povinnostiam bežného pracovného dňa. Rozhodli sme sa preto sprístupniť službu – Náhradné vozidlo pre klientov Royal CarWash.

Ako pripraviť auto na zimu

Ako pripraviť auto na zimu

Ako pripraviť auto na zimu, keď v kalendári svieti november? Je najvyšší čas postarať sa nielen o výmenu pneumatík, ale i o karosériu vášho auta. Mnohí majitelia áut výmenou pneumatík považujú auto za pripravené na zimu. Ale je tomu naozaj tak?

Škrabance na aute?

Škrabance na aute?

"Zaparkovala som v podzemnej garáži. Vybavila banku. Poštu. Vyzdvihla deti z krúžku. Keď som sa vrátila k autu, mala som ho celé od škrabancov". Takto vyzerala spoveď našej klientky, keď ku nám prišla umyť auto, kde mala ihneď tri škrabance. Škrabance na aute sa dajú často odstrániť leštením. Potrebná je k tomu kvalitná leštička, chémia [...]
Ručné umytie auta verzus „kefy“

Ručné umytie auta verzus „kefy“

Ak sa chcete o svoje auto postarať poriadne, riešením je využiť služby ručnej autoumyvárne. Rozdiel je vo všetkom. Je to menej pohodlné riešenie. Musíte sa vopred objednať. Auto nevyčistíme za päť minút. Chce to svoj čas. A je to aj drahšie. Tu však končia nevýhody a začínajú benefity.

Interiér auta zničený farbou?

Interiér auta zničený farbou?

Nedávno nás oslovil klient so žiadosťou o pomoc. Úprimne povedané, nepočítal s tým, že sa jeho problém  vyrieši k úplnej spokojnosti. Snažil sa totiž sanovať a zachrániť interiér auta aspoň z časti.

Inšpirácia

Ak sa chcete o svoje auto postarať poriadne, riešením je využiť služby ručnej autoumyvárne. Rozdiel oproti „kefám“ je vo všetkom. Je to menej pohodlné riešenie. Musíte sa vopred objednať. Auto nevyčistíme za päť minút. Chce to svoj čas. A je to aj drahšie. Tu však končia nevýhody a začínajú benefity. Okrem toho, že auto zbavíme špiny, pričom nepoškodíme lak, auto i navoskujeme.

Kvalita vosku závisí od programu, ktorý si zvolíte. Avšak už v najzákladnejšom programe používame nadštandarne kvalitné vosky od renomovaného výrobcu autokozmetiky. Vaše auto je tak chránené proti poveternostným vplyvom. Samozrejme, že služby ručnej autoumyvárne prevyšujú ceny klasickej umyvárky násobne. Rozdiel v umytí je však citeľný a viditeľný voľným okom.

P.S:

Váš názor je pre nás hodnotný!

Radi pre vás spracujeme témy, ktoré vás zaujímajú. Vaše námety privítame na adrese info@ryoalcarwash.sk. Alebo sa pridajte k našej rozširujúcej sa skupine fanúšikov ROYAL CARWASH na facebooku. Profil aktualizujeme na dennej báze.