Cenník ROYAL

Pripravili sme pre Vás prehľadný cenník. Vyberte si z našich služieb a kontaktujte nás pre objednanie. 

PROGRAM M

Program M obsahuje : umytie auta zvonku a zvnútra, aplikácia tekutého vosku na karosériu auta, tepovanie koberčekov, čistenie plastov a okien. Tento program je základný a vhodný pre vozidlá o ktoré sa majiteľ pravidelne stará a slúži na udržiavanie čistého auta. Cenník : cena služby je závislá od veľkosti (kategórie) vášho vozidla. Pri nadmerne znečistených autách ( stavebné firmy, znečistenie od domácich zvierat ) sa po obhliadke auta dohodneme na konkrétnom príplatku.

PROGRAM L

Program L obsahuje: služby v rozsahu programu M – umytie auta zvonku a zvnútra, aplikácia tekutého vosku na karosériu auta, tepovanie koberčekov, plus navyše tepovanie celého interiéru, tepovanie sedačiek auta a spodného kobercu, čistenie plastov a okien. Cenník: cena služby je závislá od veľkosti (kategórie) vášho vozidla. Pri nadmerne znečistených autách ( stavebné firmy, znečistenie od domácich zvierat ) sa po obhliadke auta dohodneme na konkrétnej cene.

PROGRAM XL

Program XL obsahuje: umytie auta zvonka a zvnútra, aplikáciu tekutého vosku na karosériu auta, tepovanie koberčekov, tepovanie celého interiéru vrátane sedačiek, stropu, kufra, čistenie plastov a okien, aplikáciu tekutého vosku, umytie motora, voskovanie elektrónov. Cenník: cena služby je závislá od veľkosti (kategórie) vášho vozidla. Pri nadmerne znečistených autách ( stavebné firmy, znečistenie od domácich zvierat ) sa po obhliadke auta dohodneme na výslednej cene.

INÝ PROGRAM

Ak potrebujete inú kombináciu služieb, alebo potrebujete poradiť, kontaktujte nás. Naša autoumyváreň poskytuje i služby v oblasti detailingu, leštenia a autokeramiky. Tieto služby naceňujeme podľa konkrétnych potrieb klienta a prác, ktoré sa na aute zrealizujú. Auto pristavíte, obhliadneme ho a na základe zistení spracujeme kalkuláciu na potrebné práce a spotrebný materiál. Následne dohodneme konkrétny termín realizácie.

Vybrané obrázky z galérie prác autoumyvárne

Ručné umytie auta Royal Car Was Senec

Takto

Program XL

čisto

FB_IMG_1499142120815[1]

a voňavo

FB_IMG_1499143269697[1]

môžete

FB_IMG_1499143567039[1]

jazdiť

Tepovanie

aj vy…

Radi vám pomôžeme zorientovať sa a vybrať pre vaše auto najvhodnejší program. Lepšie sa totiž jazdí v čistom !