blog SK

Škrabance na aute?

„Zaparkovala som v podzemnej garáži. Vybavila banku. Poštu. Vyzdvihla deti z krúžku. Keď som sa vrátila k autu, mala som ho celé od škrabancov“. Takto vyzerala spoveď našej klientky, keď ku nám prišla umyť auto, kde mala ihneď tri škrabance.

Škrabance na aute sa dajú často odstrániť leštením. Potrebná je k tomu kvalitná leštička, chémia a zručnosť majstra. Pustili sme sa preto do práce. Auto sme ručne umyli, vysušili a začali sme s leštením. Lak bol mierne „nakusnutý“ na troch miestach. Vodič, ktorý pri našej klientke parkoval bol majster, keď sa mu podarilo doškrabať susediace auto hneď trikrát..

Pozrite si PRED a PO. Potiahnutím roletiek uvidíte rozdiel.

Je zrejmé, že nie všetky defekty karosérie a škrabance sa dajú odstrániť leštením. Oplatí sa však prísť poradiť. Hĺbku defektu odmeriame špeciálnym prístrojom a vyhodnotíme, či vám vieme pomôcť my, alebo či sú potrebné služby šikovného lakérnika. Spolupracujeme s odborníkmi aj v tejto oblasti. Pokojne sa na nás obráťte.

2
ROYAL CAR WASH - TOP SLUŽBY PRE VÁSRobíme prácu, ktorá nás teší - v kvalite, ktorú naši klienti milujú!

Objednajte si program, ktorý vám vyhovuje. Radi vám poradíme. Ideálne je nás kontaktovať telefonicky +421 948 44 55 75. Ak nedvihneme, práve pracujeme. Zašlite nám SMS a my sa vám ozveme späť. Ak nám zanecháte svoj email, raz za čas vám pošleme novinky alebo informácie o akciách.